Zoznam kategórií ponúkaného príslušenstva

Počítače – Notebooky – Servery

Pre obchodné i reštauračné systémy dodávame kompletnú infraštruktúru. Pracovné stanice, tlačiarne, servery, sieť a všetko, čo súvisí s firemnou infraštruktúrou.

Peňažné
zásuvky

Peňažná zásuvka je vhodným doplnkom pre predajné pracovisko. Je elektricky ovládaná a je možné do nej ukladať bankovky i mince. Ponúkame rôzne druhy v bielom a čiernom prevedení.

Snímače
čiarového kódu

Snímače čiarového kódu urýchlujú predaj, eliminujú chybovosť, zlepšujú ergonómiu predaja. Ponúkame rôzne prevedenie závislé od aplikačného použitia.

Elektronické
váhy

Digitálne váhy obchodné, mäsiarstva, predajne ovocia a zeleniny, reštaurácie, do kuchyne, bufety..

Platobné
terminály

Pre bezhotovostný platobný styk ponúkame platobné terminály či už na prenájom, alebo možnosť ich zakúpenia za výhodných finančných podmienok.

Overovače
bankoviek

Overovače bankoviek sú dnes nevyhnutným doplnkom predajného miesta. Existuje viacero princípov overovania, podľa ktorých sa odlišujú jednotlivé modely.

Prenosné
databanky

Prenosné databanky (dnes už prevažne na OS ANDROID) sú zariadenia, ktoré zefektivňujú prácu mobilných predajcom, skladníkov, alebo čašníkov.

POS objednávkové
(účtenkové) tlačiarne

Pre bezhotovostný platobný styk ponúkame platobné terminály či už na prenájom, alebo možnosť ich zakúpenia za výhodných finančných podmienok.

Spotrebný
materiál

Ponúkame široký sortiment spotrebného materiálu pre registračné pokladnice, tlačiarne a etiketovacie kliešte ako pokladničné pásky, farbiace inkjetyl, farbiace valčeky a dalšie.