Príslušenstvo - Profinesa

partner pre Vaše podnikanie
Title
Prejsť na obsah
Počítače - Notebooky - Servery
Pre obchodné i reštauračné systémy dodávame kompletnú infraštruktúru. Pracovné stanice, tlačiarne, servery, sieť a všetko, čo súvisí s firemnou infraštruktúrou.

Peňažné zásuvky
Peňažná zásuvka je vhodným doplnkom pre predajné pracovisko. Je elektricky ovládaná a je možné do nej ukladať bankovky i mince. Ponúkame rôzne druhy v bielom a čiernom prevedení.

Snímače čiarového kódu
Snímače čiarového kódu urýchlujú predaj, eliminujú chybovosť, zlepšujú ergonómiu predaja. Ponúkame rôzne prevedenie závislé od aplikačného použitia.

Elektronické váhy
Digitálne váhy obchodné, mäsiarstva, predajne ovocia a zeleniny, reštaurácie, do kuchyne, bufety..

Platobné terminály
Pre bezhotovostný platobný styk ponúkame platobné terminály či už na prenájom, alebo možnosť ich zakúpenia za výhodných finančných podmienok.

Overovače bankoviek
Overovače bankoviek sú dnes nevyhnutným doplnkom predajného miesta. Existuje viacero princípov overovania, podľa ktorých sa odlišujú jednotlivé modely.

Prenosné databanky
Prenosné databanky (dnes už prevažne na OS ANDROID) sú zariadenia, ktoré zefektivňujú prácu mobilných predajcom, skladníkov, alebo čašníkov.

POS objednávkové (účtenkové) tlačiarne
Máme rozsiahlu ponuku tlačiarní, ktoré nájdu využitie, či už ako objednávkové tlačiarne v reštauráciách, tlačiarne účteniek, alebo potlač etikiet čiarovým kódom v záhradkárskych potrebách či v železiarstvach.

Spotrebný materiál
Ponúkame široký sortiment spotrebného materiálu pre registračné pokladnice a tlačiarne ako pokladničné pásky a farbiace inkjety. Taktiež spotrebný materiál a farbiace valčeky pre etiketovacie kliešte...

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:

Obchodné meno: PROFINESA s.r.o.
Sídlo: Trnavská cesta 82/D, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO: 36 743 763
IČ DPH: SK2022330090

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

PROFINESA s.r.o.
Trnavská cesta 82/D, 821 02 Bratislava

02 / 20 90 69 12

OTVÁRACIE HODINY:


Pondelok - Piatok

09:00 - 17:00
Návrat na obsah