eKasa - Profinesa

partner pre Vaše podnikanie
Title
Prejsť na obsah
Už 25 rokov zabezpečujeme predaj, inštaláciu a servis eKASA elektronických pokladníc.
  • predaj eKASA pokladnice a eKASA tlačiarne
  • uvedenie do prevádzky
  • zaškolenie uživateľov
  • používanie a programovanie pokladníc
  • servis
Ponúkame klasické registračné pokladnice, ale aj pokladnice na báze operačných systémov, Windows, Android, Linux podľa želania a potreby prevádzky. Vieme dodať pokladnicu pre akýkoľvek druh prevádzky.
Zoznam ponúkaných EKASA registračných pokladníc.
LINO - malá ale, výkonná pokladnica na princípe OS Android určená najmä pre menšie prevádzky, mobilný a stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu.
MODULINO COMPACT - malá ale, výkonná pokladnica na princípe OS Android určená najmä pre menšie prevádzky, mobilný a stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu.
MODULINO PRINTER - malá ale, výkonná pokladnica na princípe OS Android určená najmä pre menšie prevádzky, mobilný a stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu. Súčasťou je sw. licencia pre mobilný telefón android.
PEGASSINONO PRINTER - malá EKASA účtenková tlačiareň  určená najmä pre menšie prevádzky, reštaurácie, stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu. Aplikácia pokladnice na tablete, alebo mobile.
Zoznam ponúkaných EKASA účtenkových tlačiarní.
PEGASSINONO PRINTER - malá EKASA účtenková tlačiareň  určená najmä pre menšie prevádzky, reštaurácie, stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu.

BIXOLON SRP-350 - stolová EKASA účtenková tlačiareň  určená najmä pre prevádzky s veľkou kadenciou predaja, reštaurácie, stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu. Farba biela.

BIXOLON SRP-350 - stolová EKASA účtenková tlačiareň  určená najmä pre prevádzky s veľkou kadenciou predaja, reštaurácie, stánkový predaj ako aj služby všetkého druhu. Farba čierna.

FAKTURAČNÉ ÚDAJE:

Obchodné meno: PROFINESA s.r.o.
Sídlo: Trnavská cesta 82/D, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO: 36 743 763
IČ DPH: SK2022330090

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

PROFINESA s.r.o.
Trnavská cesta 82/D, 821 02 Bratislava

02 / 20 90 69 12

OTVÁRACIE HODINY:


Pondelok - Piatok

09:00 - 17:00
Návrat na obsah